De posters voor het Valentijnsgala waren klaar. Prachtig. Nou ja behalve de zinnen dan. Die klopten niet. Maar daar mag je als docent Nederlands dan achteraf niet meer over zeuren. Ofzo.
Ja, de pauze weer eens even opvullen met een debatje. Hier de staande voorstander.
En de tegenstanders.
Ik vond het een mooi moment om mijn kast op te ruimen.
En kijk eens wat ik in die kast vond! Die was ik pas een half jaar kwijt! Maar nu kan ik weer zelf m’n lokaal open doen. Is ook wat waard.
Ik ging hardlopen met mn papa. Het regende. Heel hard. Daarom kijk ik boos. En omdat hij zei dat ik moest lachen.
Maar toen mocht ik opwarmen onder de douche, terwijl papa kookte. En hij was/droogde direct mijn hardlooptenue. Feestje.
Dit kookte hij. En de pesto maakte hij zelf. Zo lekker.
En toen mocht ik dit warme droge stapeltje weer mee naar huis nemen. Na samen ‘wie is de mol?’ te hebben gekeken, waar Tycho een joker en twee kinderen kreeg.
Geef een reactie